درباره ما

گذری بر تاریخچه بیمه همیار

شرکت تجارت الکترونیک مهام با نام تجاری بیمه همیار با محوریت ارائه خدمات هوشمند سازی کسب و کار شبکه فروش بیمه در فروردین ماه سال 1397 شروع به کار کرد مدیران این شرکت از دیرباز به دلیل فعالیت در عرصه های مختلف صنعت بیمه و آشنایی با قوانین بیمه ای و ساختار فناوری اطلاعات شرکتهای بیمه ای به دنبال ارائه راهکارههای نوین جهت ارتقائ خدمات بیمه ای مورد نیاز جامعه از طریق بستر اینترنت بوده اند در همین راستا این مجموعه بعد از هفت ماه تلاش شبانه روزی در روز 13 آذر سال 1397 مصادف با روز بیمه در بیست و پنجمین همایش ملی توسعه با حضور مدیران و فعالان صنعت بیمه کشور واقع در برج میلاد تهران از اولین پلتفرم تخصصی خود با نام تجاری با بیمه رو نمایی کرد .بابیمه باشعار به سبک خود بیمه کنید بعنوان یک سامانه فروش آنلاین بیمه پا به عرصه کسب و کارهای آنلاین کشور نهاد.
و در حال حاضر بعنوان یکی از استارت های مطرح بیمه ای مشغول به فعالیت است.
مجموعه بیمه همیار بعد از یک سال پایش مستمر و مانیتورینگ عملکرد بابیمه و اصلاح فرایندها و ارتقاء بخشهای نرم افزاری مورد نیاز سیستم و بهره مندی از تجربیات عملیاتی ارزشمند خود در روز 13 آذر سال 98 از سامانه هوشمند سازی کسب و کار بیمه ای بیمه همیار رو نمایی کرد .بیمه همیار در واقع تلفیقی از دانش بیمه ای و تکنولوژی it است. سیستم هسته مرکزی بیمه همیار قادر است پیچیده ترین محاسبات و اکچوئری های شرکت های بیمه گر را در سریعترین زمان بصورت یکجا انجام دهد. یقینا این مهم حاصل نمی گردید مگر با تسلط کامل تیم به مفاهیم و روشهای محاسبات بیمه ای از یک طرف و بهره مندی از تیم it مجرب از طرف دیگر.
مشتریان سرویس های فروش آنلاین بیمه در پلتفرم بیمه همیار بدون داشتن دانش it و حتی بدون آشنایی با محاسبات پیچیده بیمه ای می توانید در سریعترین زمان ممکن کسب وکار آنلاین بیمه ای خود را راه اندازی نمایند. تیم بیمه همیار همواره در مسیر هوشمند سازی کسب و کار بیمه ای و همچنین نگهداشت و ارتقای سیستم های نرم افزاری با در نظر گرفتن حداکثر انطباق پذیری با سیاستهای بیمه مرکزی در کنار مشتریان خود می باشد.