انواع دستگاه CNC
اعطای نمایندگی کارگزاری
1401/02/20 اخبار مهم

اعطای نمایندگی کارگزاری

اعطای نمایندگی کارگزاریاعطای نمایندگی کارگزاری : این روزها که بسیاری از مردم به فکر کسب درآمد هستند ، دریافت نمایندگی کارگزاری میتواند منبع درآمد خوبی باشد. همیار بیمه با اعطای نمایندگی کارگزاری به شما ، فرآیند اخذ نمایندگی را آسان تر میکند و شما را در این مسیر همراهی میکند.شرایطاخذ نمایندگی کا...

اعطای نمایندگی کارگزاری

اعطای نمایندگی کارگزاری : این روزها که بسیاری از مردم به فکر کسب درآمد هستند ، دریافت نمایندگی کارگزاری میتواند منبع درآمد خوبی باشد. همیار بیمه با اعطای نمایندگی کارگزاری به شما ، فرآیند اخذ نمایندگی را آسان تر میکند و شما را در این مسیر همراهی میکند.

شرایطاخذ نمایندگی کارگزاری

برای دریافت نمایندگی ابتدا باید توجه کنید که شرایط اولیه مورد نیاز را داشته باشید. به همین منظور ما در اینجا به چند مورد از این شرایط اشاره میکنیم:

تابعیت دولت جمهوري اسلامی ایران.

 اعتقاد به اسلام با یکی از ادیان رسمی کشور.

 دارا بودن حداقل بیست و پنج سال سن.

 داشتن حداقل مدرك تحصیلی لیسانس و یک سال سابقه کار مفید بیمه اي و یا حداقل لیسانس در رشته بیمه یا گرایش بیمه اي و شش ماه سابقه کارمفید بیمه اي.

 انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت دائم قانونی.

عدم شهرت به نادرستی.

 نداشتن سابقه محکومیت به علت ارتکاب جنایت یا ورشکستگی به تقصیر و کلاهبرداري و یا خیانت در امانت و یا دزدي و صدور چک بی محل و یا اختلاس و یا معاونت در یکی از جرایم فوق به گواهی اداره سجل
کیفري وزارت دادگستري (ارائه عدم سوء پیشینه پس از موفقیت در آزمون).

8.     موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوري در بیمه مرکزي ایران.

9.     گذراندن دوره آموزشی و توجیهی بیمه مرکزي ایران و اخذ گواهینامه قبولی.

نمایندگی کارگزاری بیمه

ما در همیار بیمه تلاش میکنیم که بهترین بیمه نامه را متناسب با نیاز مشتریان خود فراهم کنیم. ما به شرکت های بیمه مختلفی دسترسی داریم و طیف وسیعی از بیمه نامه ها را ارائه میدهیم. همچنین ما طرح های بیمه ای شرکت های مختلف را برای مشتریان خود مقایسه میکنیم و گزینه مناسب را با به آنها معرفی میکنیم.

حفظ ارتباط بلند مدت با مشتریان و اعتبار شغلی برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین منظور پاسخگویی به سوالات مشتریان و مشاوره و راهنمایی آنها ، اولویت دارد.

سخن آخر

کسانی که به دنبال بیمه و یا منبع درآمد خوبی هستند ، ما با اعطای نمایندگی کارگزاری میتوانیم در کنارشان باشیم. برای اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره ، با ما تماسبگیرید.