انواع دستگاه CNC
خرید بیمه عمر پاسارگاد
1401/03/02 اخبار مهم

خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بیمه عمر پاسارگادخرید بیمه عمر پاسارگاد : بیمه پاسارگاد یکی از معتبرترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بیمه در زمینه بیمه عمر است که از سال 1385 فعالیت خود را در این حوزه آغاز نموده است. این شرکت بیشترین تعداد نماینده بیمه عمر را در کشور داشته و برای چند سال متوالی در سطح یک از نظر توانگری مالی ق...

خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بیمه عمر پاسارگاد : بیمه پاسارگاد یکی از معتبرترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بیمه در زمینه بیمه عمر است که از سال 1385 فعالیت خود را در این حوزه آغاز نموده است. این شرکت بیشترین تعداد نماینده بیمه عمر را در کشور داشته و برای چند سال متوالی در سطح یک از نظر توانگری مالی قرار گرفته است به این معنی که این شرکت توانایی مطلوبی در زمینه جبران خسارات مورد تعهد دارد. .

بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه ثابت

در بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت، سرمایه بیمه در طول مدت بیمه تغییر نمی‌کند و شرکت بیمه در صورت فوت بیمه‌گذار، سرمایه فوت مشخصی به خانواده یا هر فردی که به عنوان ذینفع در بیمه‌نامه مشخص شده، پرداخت می‌کند. این نوع  از بیمه عمر پاسارگاد به دو صورت انفرادی و گروهی صادر می‌شود.

بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه نزولی

بیمه عمر زمانی با سرمایه نزولی، به صورت مستقل و یا مکمل بیمه عمر صادر می‌شود. این بیمه با هدف حمایت شخص بیمه‌شده در مقابل بدهی‌های او طراحی شده است. در این نوع بیمه عمر پاسارگاد مبلغ بیمه سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه‌نامه کاهش پیدا می‌کند و سرانجام در تاریخ انقضاء بیمه‌نامه به صفر می‌رسد. این نوع بیمه‌نامه که به بیمه عمر مانده بدهکار نیز معروف است در بیمه پاسارگاد به صورت انفرادی و گروهی عرضه می‌شود.

شرایط بیمه عمر پاسارگاد

متقاضیان بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد تا سن 65 سالگی می‌توانند این بیمه را تهیه کنند و مدت بیمه‌نامه از 5 تا 30 سال متغیر است.  اگر می‌خواهید بیمه عمر پاسارگاد را تهیه کنید، می‌توانید به جز پرداخت حق بیمه، سرمایه مورد نظر خود را به شکل سپرده در بیمه عمر پس‌انداز کنید. در این صورت می‌توانید از مزایای بیشتری بهره‌مند شوید و اندوخته خود را افزایش دهید. در بیمه عمر پاسارگاد حداقل سپرده برای افرادی که حق بیمه هم پرداخت می‌کنند 200 هزار تومان است.

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد علاوه بر این که در صورت فوت بیمه‌گذار سرمایه فوت به خانواده او پرداخت می‌شود، در صورت حیات و با انقضای مدت بیمه‌نامه، اندوخته مشخصی به شخص بیمه‌گذار پرداخت خواهد شد. همچنین بیمه‌گذار می‌تواند هر زمان که خواست بیمه عمر پاسارگاد را بازخرید کند و به ازای سرمایه‌ای که در قالب حق بیمه و سپرده جمع شده، از بیمه مبلغی را دریافت کند. 

پوشش ‌های بیمه عمر پاسارگاد

  • فوت به صورت طبیعی
  •  فوت در اثر حادثه
  •  نقص عضو دائم ناشی از حادثه
  • هزینه پزشکی ناشی از حادثه
  •  امراض خاص
  •  ازکارافتادگی (ناشی از حادثه و بیماری)
  •  معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر ازکارافتادگی
  •  پوشش بیمه درمان تکمیلی
  •  پوشش بیمه آتش سوزی برای منازل مسکونی

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد این است که افراد می‌توانند با مبالغ پایین (حداقل ماهیانه 20 هزار تومان) بیمه عمر خریداری کنند. البته می‌توانید در مدت بیمه‌نامه حق بیمه خود را افزایش دهید تا در نهایت سرمایه بیمه عمر مناسبی در اختیار داشته باشید.

سود بیمه عمر پاسارگاد

به صورت کلی سود بیمه عمر دو نوع است: سود تضمینی و سود مشارکت در منافع.
سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد در تمام شرکت‌های بیمه توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود و میزان ثابت و مشخصی دارد.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

عواملی مثل پوشش‌های انتخابی، سن متقاضی، مبلغ سپرده، مدت بیمه‌نامه و …  در تعیین حق بیمه عمر پاسارگاد نقش موثری دارند. اگر تمایل دارید سقف پوشش‌های بیشتری داشته باشید، این هزینه افزایش پیدا می‌کند.

منبع : خرید سیستم کارگزاری بیمه همیار بیمه