انواع دستگاه CNC
درخواست نمایندگی بیمه
1401/03/08 اخبار مهم

درخواست نمایندگی بیمه

درخواست نمایندگی بیمهدرخواست نمایندگی بیمه : قبل از هر چیزی باید مشخص کنید که هدف شما از راه اندازی نمایندگی بیمه چیست. پس از تعیین هدف خود به راحتی میتوانید نسبت به درخواست نمایندگی اقدامات مورد نیاز را انجام دهید.هدف از درخواست نمایندگی بیمهمطمئنا بسیاری از متقاضیان نمایندگی بیمه با هدف درآمد ب...

درخواست نمایندگی بیمه

درخواست نمایندگی بیمه : قبل از هر چیزی باید مشخص کنید که هدف شما از راه اندازی نمایندگی بیمه چیست. پس از تعیین هدف خود به راحتی میتوانید نسبت به درخواست نمایندگی اقدامات مورد نیاز را انجام دهید.

هدف از درخواست نمایندگی بیمه

مطمئنا بسیاری از متقاضیان نمایندگی بیمه با هدف درآمد بیشتر ، قدم در این راه میگذارند. اما توجه داشته باشید که هدف شما از ایجاد یک کسب و کار در درجه اول باید علاقه و در کنار آن کسب درآمد بالا باشد. علت این است که تاسیس نمایندگی بیمه کار ساده ای نیست و شما باید بتوانید با موانع و مشکلات موجود دست و پنجه نرم کنید.

شرایط عمومی درخواست نمایندگی بیمه

برای درخواست نمایندگی باید واجد شرایط باشید. این شرایط در شرکت های بیمه مختلف ، متفاوت هستند. اما به طور کلی میتوان شرایط زیر را در نظر گرفت:

·        شرکت در دوره آموزشی

·        عدم اعتیاد به مواد مخدر

·        نداشتن سوء پیشینه کیفری

·        تابعیت دولت جمهوری اسلامی

·        داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا هرنوع معافیت قانونی در مدت قرارداد نمایندگی. (برای آقایان)

·        داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم (دارندگان مدارک بالاتر در اولویت می باشند)

·        داشتن حداقل ۱۸ سال سن

·        دارا بودن قدرت بیان و روابط عمومی قوی

امکان ارتقای جایگاه سازمانی

در صورتی که نمایندگی تخصصی بیمه عمر عملکرد قابل قبول و موفقی در زمینه کاری خود به ثبت برساند ، در آینده میتواند ارتقای جایگاه شغلی در شبکه فروش بیمه های زندگی داشته باشد و یا اینکه نمایندگی خود را تبدیل به نمایندگی جنرال (عمومی) نماید و در تمام رشته های بیمه ای مجوز فروش بیمه را داشته باشد.

سخن آخر

بیمه همیار تلاش میکند تا شما بتوانید به راحتی از شرکت بیمه مورد نظر خود درخواست نمایندگی بیمه کنید. اگر میخواهید بدانید که کدام شرکت بیمه بهتر است ، میتوانید با همکاران ما مشاوره داشته باشید.