انواع دستگاه CNC
راه اندازی کارگزاری بیمه
1401/02/17 اخبار مهم

راه اندازی کارگزاری بیمه

راه اندازی کارگزاری بیمهراه اندازی کارگزاری بیمه : آیا به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود هستید؟ و یا به دنبال شغلی هستید که سود خوبی از آن به دست آورید؟ اگر پاسخ شما مثبت است ، پس راه اندازی کارگزاری بیمه ایده بسیار خوبی برای شما خواهد بود.راه اندازی کارگزاری بیمهبا راه اندازی کارگزاری بیمه می توا...

راه اندازی کارگزاری بیمه

راه اندازی کارگزاری بیمه : آیا به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود هستید؟ و یا به دنبال شغلی هستید که سود خوبی از آن به دست آورید؟ اگر پاسخ شما مثبت است ، پس راه اندازی کارگزاری بیمه ایده بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

راه اندازی کارگزاری بیمه

با راه اندازی کارگزاری بیمه می توانید با شرکت های بیمه مختلفی همکاری کنید و در برابر خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهید ، از آنها کارمزد دریافت کنید.

مراحل راه اندازی کارگزاری بیمه

 1. حامل هایی را برای نمایندگی انتخاب کنید. لیستی از شرکت های بیمه ای که محصولات و خدمات آنها را به مشتریان خود ارائه خواهید داد ، تهیه کنید. حتی اگر شما آزاد هستید که به تعداد موردنظر که صلاح می‌دانید نمایندگی کنید، این ایده عاقلانه‌ای است که در مراحل ابتدایی شرکت کارگزاری جدید خود فقط تعدادی را انتخاب کنید، تا زمانی که همه چیز حل شود و فرآیندهای شما کارآمد شوند.
 2. قراردادهای نماینده عمومی را بررسی کنید. با شرکت های بیمه ای که می خواهید در شرکت کارگزاری جدید خود نمایندگی کنید ، تماس بگیرید. با فردی در بخش ملاقات نمایندگی یا صدور مجوز صحبت کنید و وضعیت خود را توضیح دهید. یک نماینده عمومی درخواست کنید تا بتوانید ترتیبات استانداردی که هر شرکت مخابراتی با کارگزاران جدید انجام می دهد را بررسی کنید.
 3. فضای اداری مناسب را پیدا کنید. مکان اداری را در یک شهر/ منطقه محترم جستجو کنید، به طور ایده آل در یک منطقه پر رفت و آمد برای به حداکثر رساندن پتانسیل مشتریان ، فضا باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند یک دفتر کار برای شما داشته باشد، یک فضای انتظار با اندازه مناسب، یک اتاق کنفرانس به اندازه کافی بزرگ برای یک میز با حداقل چهار نفر و یک ایستگاه منشی/ پذیرش ، حداقل چیزهایی هستند که باید وجود داشته باشند.
 4. دفتر خود را راه اندازی کنید؛ پس از به دست آوردن یک مکان تجاری مناسب ، چیدمان داخلی دفتر خود را تنظیم کنید تا فضای موجود را به حداکثر برسانید و از پلان طبقه به بهترین نحو استفاده کنید. میز، صندلی، کمد بایگانی و سایر مبلمان اداری را طوری بچینید که دفتر کار شما حرفه ای و محترم به نظر برسد.
 5. یک دستیار استخدام کنید. راه اندازی شرکت کارگزاری بیمه خود مستلزم زمان و تلاش فوق العاده ای است و یک پروژه ای است که نیاز به دستیار دارد. فردی را پیدا کنید که ماهیت صنعت بیمه را درک کند و بتواند در انجام کارهای متعدد از تعمیر و نگهداری اداری تا تماس با مشتریان و تعیین قرار ملاقات به شما کمک کند.
 6. شروع به تبلیغات کنید. مقداری پول را برای بازاریابی برای تبلیغ شرکت کارگزاری بیمه جدید خود خرج کنید. تبلیغات را در روزنامه های محلی قرار دهید، آگهی های تبلیغاتی رادیویی یا تلویزیونی را ضبط کنید و آگهی هایی را روی بیلبوردها ارسال کنید. حمایت مالی از یک رویداد اجتماعی را برای اعلام و جشن افتتاحیه بزرگ شرکت خود در نظر بگیرید.

استراتژی رشد کارگزاری بیمه

"نابرده رنج گنج میسر نمی شود." احتمالاً قبلاً این جمله را شنیده اید و اگر نماینده بیمه ای هستید که قصد دارید کار خود را توسعه دهید ، این جمله را در ذهن خود نگه دارید. برای اکثر نمایندگان، رشد کسب و کار خود اغلب به معنای قدم گذاشتن در قلمروی ناشناخته برای آزمایش چیزهای جدید در همه زمینه‌ها، از جمله کارکنان، بازاریابی، فروش و موارد دیگر است. ما از نمایندگان برتر و متخصصان موفق در صنعت بیمه - جان هیپ، پری اولسون، کریس رابرتسون و تاد مک‌کلین- خواستیم تا بهترین راهنمایی‌هایشان را در مورد چگونگی راه اندازی کارگزاری بیمه ارائه دهند.

هدف گذاری کنید:

هدف گذاری اولین قدم برای کمک به شما در تحقق اهداف شخصی و همچنین اهداف رشد نمایندگی است، زیرا اگر ندانید به کجا می خواهید بروید، رسیدن به هر هدفتان دشوار خواهد بود. هر روز چند دقیقه برای تعیین و نوشتن اهداف روزانه خود و بررسی اهداف بلند مدت خود وقت بگذارید. سپس، می توانید پیشرفت خود را در علامت 90 روزه، علامت شش ماهه و فراتر از آن ارزیابی کنید.

روی کارکنان خود سرمایه گذاری کنید.

برای رشد کسب و کار خود، باید روی بزرگترین دارایی خود سرمایه گذاری کنید: کارمندان. آنها رگ حیات کارگزاری بیمه شما هستند، بنابراین نمی توان بر اهمیت سرمایه گذاری در ابتدا و با آموزش مداوم روی آنها تأکید کرد.

در پایان روز، شما می خواهید که کارمندان شما نماینده بیمه شما باشند و بزرگترین طرفداران آن باشند. هنگامی که به کارکنان خود به خوبی حقوق می دهید، به آنها پاداش پرداخت می کنید و به آنها کمک می کنید بفهمند که چگونه کارشان بر موفقیت نمایندگی بیمه تأثیر می گذارد، آنها نقش مهمی در حفظ مشتری و ارجاع خواهند داشت.

هر "مدیر عامل" موفقی یک تیم پشتیبانی دارد که هر روز تجارت را روان نگه می‌دارد. در تیم شما افراد استخدام شده ای هستند که نقش خاصی دارند. یکی از پیشنهاداتی که در ساختار تیم شما بهتر است به وجود آید ، شامل موارد زیر هستند:

 • مدیر عملیات: فردی که در این موقعیت قرار دارد تضمین می کند که تمام فعالیت های داخل کارگزاری در یک سطح ثابت انجام می شود و در عین حال مسائلی را که ممکن است پیش بیاید به حداقل می رساند. مدیر عملیات ممکن است چندین کار از جمله حل سؤالات مشتری، پیگیری فرم‌ها و پرداخت‌ها، ردیابی پیشرفت تیم فروش، و اطمینان از اینکه همه اقدامات پیگیری سریع انجام می‌شود، انجام دهد. مدیر عملیات همچنین ممکن است مسئول چندین نمایندگی بیمه باشد.
 • مدیر درخواست: یک مدیر درخواست به جزئیات هر درخواستی که به کارگزاری وارد می شود ، رسیدگی می کند. او نقل و انتقال درخواست را ارسال می کند، مشتریان را پیگیری می کند، در محل عکس می گیرد، اجاره خودرو را انجام می دهد، و مشتریان را با شرکت های بیمه مورد نظر با تخفیف شخص ثالث تنظیم می کند. مدیر درخواست بر کل فرآیند درخواست از ابتدا تا انتها نظارت دارد.
 • مدیر دفتر: در حالی که کارمند عملیاتی بیشتر نقش یک چتر نجات را دارد ، مدیر دفتر در سنگر است. این شخص تماس‌های ورودی را مدیریت می‌کند ، فرم‌ها را پردازش می‌کند ، با کسانی که به کارگزاری می‌آیند احوالپرسی می‌کند و مسئولیت‌های مختلف دفتری را بر عهده می‌گیرد. او همچنین ممکن است به شکایات مشتریان یا مکاتباتی که مستقیماً به صاحب دفتر می رسد ، رسیدگی کند.
 • حسابداری: یک حسابدار در دفتر کار کمیسیون، حقوق و دستمزد، ساعت زمان و کلیه امور مالی در دفتر را انجام می دهد.
 • تیم فروش: تیم فروش رگ حیات سازمان است. هر یک از اعضای تیم مسئول به دست آوردن کسب و کار و مشتری جدید است.

یک محیط خوب ایجاد کنید.

با وجود یک تیم آموزش دیده و یک برنامه جبران خسارت، زمان ایجاد محیطی است که باعث موفقیت می شود. چگونه انگیزه کارکنان خود را حفظ خواهید کرد؟ برای حفظ روحیه مثبت و انرژی مداوم در هر روز چه خواهید کرد؟

 • صداقت را تقویت کنید.

به تیم خود قدرت دهید تا هر نماینده بتواند با خیال راحت از شما سؤال بپرسد و به روشی صادقانه و واقعی با شما تعامل کند. به تعهدات خود عمل کنید و کارگزاران خود را برای انجام همین کار آموزش دهید. در صورت نیاز و تا آنجا که ممکن است به کل تیم خود کمک کنید تا اعتماد همه را جلب کنید.

 • روابط ایجاد کنید.

استراتژی‌های رشد کارگزاری بیمه تنها بدون علاقه واقعی به مشتریان و مشتریان بالقوه شما پیش می‌روند. دو جزء کلیدی برای ایجاد روابط کاری قوی، ارتباط و همکاری است. پویایی دفتر زمانی سالم تر است که همه یاد بگیرند هر دو را به طور مؤثر انجام دهند. به طور منظم بازخورد صادقانه و مستقیم ایجاد کنید. زمانی که کارمندان بدانند در کجای کار قرار دارند، احتمال موفقیت بیشتری دارند. خود را طوری قرار دهید که در مواقعی که کارکنان به شما نیاز دارند در دسترس باشند.

 • استعدادها را به حداکثر برسانید.

هر فردی که در آژانس شما کار می کند نقشی دارد. کارشناسانی ایجاد کنید که بتوانند وظایف هر موقعیت را بهتر از دیگران انجام دهند. شرح شغلی واضحی را تنظیم کنید که افراد را تشویق به همکاری کند اما آنها را از پا گذاشتن روی انگشتان یکدیگر منع کند. به این ترتیب، همه می توانند استعدادهای خود را در شرح شغل تقویت کنند.

 • اهداف را تعیین کنید.

مردم زمانی می توانند به چیزهای بزرگی دست یابند که پاداش یا قدردانی در چشم باشد. اهداف باید به جای ارعاب، هیجان ایجاد کنند، بنابراین اهدافی را تعیین کنید که قابل دستیابی باشند و هر عامل را در حرکت نگه دارید.

 • اولویت ها را تعیین کنید.

همه افراد در دفتر باید یک دستور مشخص برای اولویت بندی روزانه داشته باشند. همه باید نقش و مسئولیت خود را بدانند و نقش خود را برای انجام کار ایفا کنند.

 • قابلیت اطمینان را حفظ کنید.

هم مشتریان و هم کارمندان شما هر روز برای ارائه نتایج نهایی به شما وابسته هستند. بیمه گذاران شما به نمایندگی شما وابسته هستند تا هر تراکنش را بدون شکست دنبال کنند.

یک برنامه بازاریابی ایجاد کنید.

وقتی نوبت به بازاریابی کارگزاری بیمه می‌شود، احتمالاً باید قبل از داشتن یک فروش، سعی و خطا انجام دهید. با این حال، یک چیز بدیهی است: بازاریابی غیرفعال کار نمی کند. می‌پرسید بازاریابی غیرفعال چیست؟ بیایید آن را استراتژی «اگر بسازید، می آیند» بنامیم. یا روش "محصولات ما خودشان را می فروشند".

متأسفانه، شما نمی توانید فقط پشت میز خود بنشینید و انتظار داشته باشید که تجارت بیمه در دامان شما بیفتد. باید مقداری تلاش کنید. برخی از صاحبان کسب و کار از چشم انداز پرداخت هزینه برای بازاریابی ناراحت می شوند، اما یک راز کوچک در اینجا وجود دارد: تا زمانی که سودآور باشد، بازاریابی پولی ارزشش را دارد.

از یک استراتژی تماس ثابت استفاده کنید.

در حالی که همه نمایندگان دوست دارند در تماس‌های اولیه خود با مشتریان احتمالی معامله ببندند، موفق‌ترین نمایندگان می‌دانند که این کار به ندرت اتفاق می‌افتد. بنابراین آنها یک استراتژی برای تماس با مشتریان احتمالی در یک دوره زمانی معین دارند. ما به نمایندگان خود یک استراتژی تماس ثابت ارائه می‌کنیم که می‌توانند اظمینان حاصل کنند ، روشی که نمایندگانی که از آنها استفاده می‌کنند ، موفق بوده است.

درک کنید که پول درآوردن هزینه دارد.

کلیشه ای است، اما حقیقت دارد. در بازاریابی خود، شما مجبور به انجام برخی از اشتباهات در طول راه هستید. با این حال، با گذشت زمان، شما احساس می کنید که چه چیزی خوب کار می کند. برای اطمینان از اینکه پولی که خرج می‌کنید در واقع بازگشت سرمایه را به شما می‌دهد، هزینه بازاریابی خود را با استفاده از مشتریانی که از این راه به شما مراجعه خواهند کرد ، برداشت خواهید کرد.

افراد را در قبال اهدافی که تعیین کرده اید مسئول نگه دارید.

کارگزاری بیمه ای که هدفی ندارد، یا تعداد تولیداتش را دنبال نمی کند، به احتمال زیاد موفق نخواهد بود. هنگامی که کارکنان خود و خودتان را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه مسئول می‌دانید، آن‌ها می‌توانند ببینند که چگونه اقداماتشان می‌تواند منجر به فروش بیشتر شود.

روی خودتان سرمایه گذاری کنید.

کارآفرینان با عملکرد بالا در سراسر صنایع و در سراسر جهان یک چیز مشترک دارند: آنها روی خود سرمایه گذاری می کنند. یکی از اشتباهات بزرگی که حتی افراد موفق در کسب و کار نیز می توانند مرتکب شوند ، این است که پس از رسیدن به موفقیت ، استراحت کنند و برای رشد خود تلاش نکنند.

مطمئناً، شما بیش از 10 سال است که در منطقه خود یک نماینده برتر بوده اید و به نظر می رسد همه کارهایتان عالی به نظر می رسند، اما برای اینکه از رقبای خود جلوتر بزنید ، چه می کنید؟ مصرف کنندگان با سرعت فکر تغییر می دهند، بنابراین محصولات، خدمات و فروشندگان باید با آنها تغییر کنند.

یادگیری را متوقف نکنید؛ ادامه تحصیل را در اولویت قرار دهید. حواستان به رویدادهای شرکت مخابراتی، سمینارهای صنعتی و وبینارها باشد. در نظر بگیرید که می‌خواهید روی چه حوزه‌هایی تمرکز کنید، شرکت‌هایی را بیابید که این کار را به خوبی انجام می‌دهند و سپس با خواندن وبلاگ‌هایشان شروع کنید. وقتی روی خودتان سرمایه‌گذاری می‌کنید، روی آینده کارگزاری و نمایندگی خود و همه کسانی که برای شما کار می‌کنند سرمایه‌گذاری می‌کنید. همانطور که سرمایه گذاری روی کارکنان شما می تواند تفاوت در عملکرد آنها ایجاد کند، سرمایه گذاری در توسعه شما می تواند کل نمایندگی شما را به ارتفاعات جدیدی برساند.

برای همه مشتریان خود خدمات عالی ارائه دهید.

گاهی اوقات، وسوسه انگیز است که به حق بیمه مشتری نگاه کنید و فکر کنید که آنها ممکن است مستحق همان خدمات استثنایی نباشند که شما به بهترین مشتریان خود را ارائه می دهید. در این دام نیفتید! ارائه خدمات استثنایی به مشتریان برای همه افرادی که به آنها خدمات می‌دهید، در درازمدت شما را پیشتاز می‌کند، زیرا مشتریان شما در مورد نحوه برخورد با آنها و کمک‌هایی که به آنها ارائه شده است ، به دیگران می‌گویند.

بر فرآیندهای اساسی تمرکز کنید و سعی کنید هر هفته آنها را به تدریج بهبود بخشید.

حتی 1٪ کارآمدتر بودن یا تمرکز بر مصرف کننده رقابتی تر یا کد پستی به تدریج تفاوت بزرگی در ROI ایجاد می کند. اگر با استفاده از این معیارها رشد خود را دنبال می‌کنید، راحت‌تر می‌توانید ببینید که دقیقاً کجا می‌توانید پیشرفت کنید و چه معیارهایی را برای بهبود تدریجی باید انجام دهید.

بیش از حد تمرین کنید و به طور مداوم به کارکنان خود آموزش دهید.

علاوه بر یافتن و استخدام بهترین افراد، حضور مداوم برای کمک به آنها در بهبود مهارت های خود در نهایت به رشد نمایندگی شما کمک می کند. گوش دادن به تماس‌های تلفنی بزرگ‌ترین راهگشای یک نماینده یا مدیر برای دیدن عملکرد کارکنان است. استفاده از آنچه در تماس ها می شنوید ، بهترین راه برای آموزش تیم شماست.

سخن آخر

اکنون که راهنمایی های لازم را در زمینه راه اندازی کارگزاری بیمه به شما ارائه دادیم و نکات مهمی را برای رشد و توسعه آن در اختیارتان قرار دادیم ، به راحتی میتوانید برای راه اندازی کارگزاری بیمه خود اقدام کنید.